Jdi na obsah Jdi na menu
 

Justin Bieber: Počkám než mi bude pětadvacet. Pak se ožením

14. 9. 2011

 V rozhovoru se mladého zpěváka zeptali, kde by se viděl za pět let. Na to odpověděl: „Za pět let nevím, ale ve 25 nebo 26 bych chtěl být ženatý nebo přinejmenším začít budovat rodinu. Chtěl bych být mladý otec.“ Ještě dodal, že by chtěl dokázat vše, co si doteď přál – být úspěšný.

Přestože se za deset let vidí spolu s paní Bieberovou neznamená, že nějak spěchá. Takže osudy jeho milujících fanynek stále nejsou zpečetěny. Popový zpěvák totiž ještě v rozhovoru dodal, že se rozhodně nechce ženit teď.

 

Momentálně má nejblíže k paní Bieberové jeho přítelkyně Selena Gomez. Pokud jim to spolu vydrží, možná z ní za těch 8 let bude Selena Bieber. Justin se každopádně připravuje na roli otce velice vážně. Nedávno byl v Atlantě viděn s malým dítětem. Chlapec se údajně ztratil a Justin ho zavedl zpět do restaurace, aby se neztratil.

 

I přes to, že mu je pouhých 17, děla toho pro komunitu mnoho. Možná to bude tím, že měl těžké mládí a s rodinou se sotva uživili. „Říkal jsem si vždycky, že pokud se stanu slavným a bohatým, budu pomáhat těm, co si to nemůžou dovolit. Proto pracuju v malém občerstvení v mém městě, kde jsem vyrůstal.“

 

Pomohl své oblíbené charitě Pencils of Promise v New Yorské módní show, která vytěžila peníze na postavení celé školy. Justin peníze získal od svých fanoušků, kteří se s ním chtěli setkat. Stálo je to pouhých 3500 korun za každého a jako bonus dostali i speciální tričko. Za tu cenu to muselo být vážně velmi speciální tričko.

 

Justin o sobě tvrdí, že je vlastně obyčejný sedmnáctiletý teenager. Má rád zábavu s přáteli a sport. Rád prý hraje lední hokej a zahraje si i basketbal. Čas od času neopovrhne ani fotbalem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sb

(myfavourite65.blog.cz, 15. 9. 2011 16:39)

ahoj přidla jsem tě do sb tak mě taky přidej plsky ju ;-) jinak hezký blog JB je hezkej ;-)

 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Mail list

Statistiky

Online: 1
Celkem: 161731
Měsíc: 2309
Den: 73